Грамотно організоване освітлення є запорукою комфорту та практичності у будь-якому місці. Зауважимо, що освітлення має бути не лише ефективним, а й безпечним.
Ось чому все більше і більше людей звертають увагу на вологозахищені прилади. Такі світильники часто встановлюють як усередині приміщення, так і на вулиці. Такі освітлювальні прилади відмінно витримують негативні впливи навколишнього середовища, атмосфери, чудово переносять коливання температури та ін. Перед тим, як купити вологозахищені світильники, необхідно ознайомитись з їх перевагами.
Головні переваги вологозахисних світильників
Представлені освітлювальні прилади забезпечують надійний захист як від вологи, так і від пилу. Це робить їх ідеальним вибором для використання у ванних кімнатах, кухнях, басейнах, гаражах та інших об’єктах, де підвищений рівень вологості. Для виготовлення таких приладів використовуються міцні матеріали. За рахунок цього та спеціальних конструкцій забезпечується тривалий термін служби світильників. Вони не схильні до корозії. Ці світильники забезпечують високий рівень безпеки, оскільки вони захищені від проникнення води та запобігають можливим коротким замиканням або електричним аваріям. Такі світильники мають також вологозахищені корпуси, які не зазнають корозії та гниття.
Велика різноманітність дизайнів
Вологозахищені світильники пропонуються в різних варіантах дизайну та стилів, що дозволяє вибрати відповідний варіант для будь-якого інтер’єру. Різноманітність дизайнів та кольорів дає можливість кожному підібрати світильники під особисті вимоги та смак. Багато вологозахищених світильників оснащені енергоефективними лампами або світлодіодами. Це дає можливість економити енергію та знизити електричні витрати.
Основні різновиди
Вологозахисні світильники бувають наступних видів:
- стельові;
- настінні;
- вбудовані та ін.
Стельові світильники встановлюються на стелі та призначені для рівномірного освітлення приміщень. Настінні види встановлюються на стіні та використовуються для точкового освітлення або створення атмосферного світла. Вбудовані моделі вбудовані в стелю або стіну і дозволяють отримати більш компактне та стильне освітлення. Існують також наземні різновиди, які можна встановлювати навіть на підлогу чи доріжку. Їх можна застосовувати як підсвічування саду, басейну або двору.